NÁŠ PŘÍBĚH


Jsme poskytovatel zdravotních služeb a již od roku 1998 našim klientům poskytujeme nelékařské zdravotní služby formou domácí zdravotní péče, ambulantní a domácí fyzioterapie - rehabilitace a ordinaci rehabilitačního lékaře.

Domácí zdravotní péči a domácí rehabilitaci poskytujeme na území okresu Mladá Boleslav. Kontaktní pracoviště domácí zdravotní péče najdete ve Veselé a v Mělníku. Naše ambulantní pracoviště fyzioterapie - rehabilitace najdete v Mnichově Hradišti a obci Semčice.

Prostřednictvím Domácí zdravotní péče zajišťujeme našim klientům zdravotní služby a přinášíme jim možnost doléčení nebo dlouhodobého ošetřování v pohodlí svého vlastního prostředí.Tato péče ve spolupráci s rodinnými příslušníky a poskytovateli terénních sociálních služeb může nahradit pobyt na lůžkách následné nebo dlouhodobé péče (LDN).

Naše Fyzioterapie - rehabilitace se zaměřujeme především na řešení chronických potíží pohybového aparátu, funkčních pohybových potíží, služby orientované na péči o poúrazové a pooperační stavy, neurologická onemocnění. Nedílnou součástí jsou i služby dětským pacientům a to již od kojeneckého věku.

Domácí fyzioterapie - rehabilitace, je určena především klientům kteří z důvodů svého onemocnění, postižení, úrazu, či operačního zákroku nemohou nebo nejsou schopni na naše ambulantní pracoviště docházet.

Dále na na našich ambulantních zařízeních nabízíme regenerační služby, masáže, lymfoterapii (zdravotní i estetickou), suché uhličité koupele, andulační terapii.