PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR VESELÁ 2019

KDE? 

V prostorách Domu Ludmila ve Veselé u Mnichova Hradiště, kde bude zázemí tábora. Dále bude k dispozici zahrada Domu Ludmila a oddychová zóna v týpí nebo stanu postaveném na zahradě Ludmily

KDY? 

Po dobu celých letních prázdnin v týdenních turnusech vždy od 7:00 do 17:00 (v případě účasti méně než 10 dětí se turnus nemusí uskutečnit)

PRO KOHO? 

Děti od 4 do 12 let, jejichž rodič/zákonný zástupce má lokalitu bydliště případně pracoviště v Mnichově Hradišti a okolních obcích (případně dalších obcí spadajících do lokality MAS Český ráj - tj. Kněžmost, Sobotka, Dolní Bousov, Turnov..)

minimální kapacita tábora je 10 dětí, maximální kapacita 16 dětí

věk dětí - cca od 4 do 12 let

NÁPLŇ DNE? 

Pro děti bude zajištěn program, hry, zábava, sport, tvoření, v případě zájmu také jednou týdně výlet (vstupné a dopravu hradí rodič)

STRAVOVÁNÍ?

Zajišťujeme oběd - objednáváme přes restaurace v okolí (hradí rodič, případně je možný ohřev vlastního) a pitný režim. Svačinu si každý přinese sám.

KONTAKT

Případné dotazy prosím směřujte na paní Lenku Milnerovou 

e-mail: lenka.milnerova@malyra.cz,   tel.: 702 051 369

Příměstský tábor Veselá 2018-2021

Příměstský tábor je bezplatný díky spolupráci s OPS pro Český ráj - MAS Český ráj a Střední Pojizeří,  projekt je podpořený z Evropského sociálního fondu - Operačního programu Zaměstnanost (OPZ).  

Další informace o projektu ZDE